Strona główna - Śluby - Sesja narzeczeńska – Patrycja i Michał

Opinia Narzeczonych:

„Dla nas to była przede wszystkim wspaniała zabawa, a nie „sztywna” sesja, na której jesteśmy zmuszeni odtwarzać standardowe pozy. Dzięki otwartości i temperamentowi Artura potrafiliśmy od razu rozluźnić się, znaleźć wspólny język i wizję całości. Dzięki temu mamy nie tylko świetne, naturalne zdjęcia, ale i super wspomnienia. Gorąco polecamy :)”

artur@arturcymerman.pl

+48 601 81 48 49

Cześć, nazywam się Artur Cymerman i od lat całkowicie pochłania mnie fotografia. Sfotografowałem już wiele ślubów, stylizowanych ślubnych sesji komercyjnych, sukni ślubnych do katalogów największych producentów ze świata i mam na swoim koncie kilka okładek dla magazynów ślubnych.

Fotografia ślubna to nie jedyna dziedzina i sesje, które robię. Obsługuje także duże eventy, robię zdjęcia architektury, jak i wykonuję różne sesje dla sieci Biedronka.

W czasie wolnym uwielbiam fotografować moje wspaniałe trzy dziewczyny – dwie córki i Żonę. A propos mojej Żony od pewnego czasu, zaraziłem ją także moją pasją. Aktualnie robimy razem reportaże ślubne. Ponieważ sami doświadczyliśmy tego wspaniałego wydarzenia, wiemy jak ważny jest Ten Dzień dla Pary Młodej. Jesteśmy z Warszawy ale zdjęcia możemy zrobić gdziekolwiek sobie zażyczysz. Uwielbiamy fotografować i zawsze dajemy z siebie 110%!

Formularz kontaktowy