Strona główna - Śluby - Sesja plenerowa po ślubie – Jowita & Adam

Opinia Pary Młodej:

„Artur to wspaniały, kreatywny fotograf z pasją. Cudownie się przy nim czuliśmy w dniu swojego ślubu i podczas pleneru. Nie dał nam odczuć swojej obecności, był bardzo dyskretny przez swój profesjonalizm. Zarażał nas pozytywną energią i poczuciem humoru. Fotografie, które otrzymaliśmy od niego były zjawiskowe i subtelne. Dzięki zdjęciom Artura mamy naszą historie zachowaną na pamiątkę i będziemy mogli wracać do niej na nowo. Emocje, które towarzyszyły nam podczas uroczystości uchwycił na zdjęciach. Jeśli szukasz profesjonalizmu spektakularnego efektu i obsługi na najwyższym poziomie polecamy!”

artur@arturcymerman.pl

+48 601 81 48 49

Cześć, nazywam się Artur Cymerman i od lat całkowicie pochłania mnie fotografia. Sfotografowałem już wiele ślubów, stylizowanych ślubnych sesji komercyjnych, sukni ślubnych do katalogów największych producentów ze świata i mam na swoim koncie kilka okładek dla magazynów ślubnych.

Fotografia ślubna to nie jedyna dziedzina i sesje, które robię. Obsługuje także duże eventy, robię zdjęcia architektury, jak i wykonuję różne sesje dla sieci Biedronka.

W czasie wolnym uwielbiam fotografować moje wspaniałe trzy dziewczyny – dwie córki i Żonę. A propos mojej Żony od pewnego czasu, zaraziłem ją także moją pasją. Aktualnie robimy razem reportaże ślubne. Ponieważ sami doświadczyliśmy tego wspaniałego wydarzenia, wiemy jak ważny jest Ten Dzień dla Pary Młodej. Jesteśmy z Warszawy ale zdjęcia możemy zrobić gdziekolwiek sobie zażyczysz. Uwielbiamy fotografować i zawsze dajemy z siebie 110%!

Formularz kontaktowy